GUYAD GUYAD

Güneş Enerjisi Yatırımcıları Derneği

Güneş Enerjisi Yatırımcıları Derneği (GÜYAD); güneş enerjisiyle ilgili farkındalığı artırmak, kamu ve özel sektör yatırımcılarının etkin işbirliği ile yatırımları destekleyecek mekanizmaları kurarak işleyişinde aktif rol almak, katma değeri yüksek bir yatırım ortamı yaratmak amacıyla güneş enerjisi yatırımcıları tarafından 2016 yılında kurulmuştur.

 

GÜYAD sponsorluğunda düzenlenecek olan Enerji Sohbetleri’nin ikincisi 27 Şubat 2019’da Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Üyelerimizden Limak’ın Enerji Grubu Üst Yöneticisi Birol Ergüven: "Güneşten enerji üretmek Türkiye için biçilmiş kaftan"

Üyelerimizden Akfen, TÜREB'in 2018 yılına ilişkin "Rüzgar Enerjisi İstatistik Raporu"na göre inşası devam eden toplam 606 megavatlık 18 RES projesi içinde 243 megavatla en büyük paya sahip oldu.

Zorlu Energy Solutions'ın hızlı şarj istasyonlarıyla tanıştınız mı?⚡ ZES Kart ile lansmana özel ücretsiz kullanım avantajından faydalanın!

2023’te Türkiye’de elektriğin en ucuza üretildiği kaynaklar güneş ve rüzgâr olacak

GÜYAD Yönetim Kurulu Başkanı ve Güriş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Cem Özkök'ün Green Power Röportajı: "Öngörülebilirlik güçlendirilmeli"
 
 
 
 
Güyad © 2017 | Her hakkı saklıdır