UK Government tarafından fonlanan Climate Finance Accelerator (CFA) programı, karbon emisyonunu azaltma niteliği olan projelerin finanse edilebilir hale gelmesini ve finansmana erişimlerini kolaylaştırmayı amaçlayan bir teknik destek programı. CFA, proje geliştiricilere tamamen ücretsiz olarak teknik ve finansal hazırlık, bilgi paylaşımı ve finansmana erişim konusularında destek oluyor ve proje geliştiricilerin yerli ve yabancı yatırımcı networklerine erişmesini hedefliyor.

Açılan proje çağrısı sonucunda programın kriterlerine uygun olan şirketler seçilerek, bu şirketlerin İstanbul ve Londra'da gerçekleşecek olan yatırımcı etkinliklerinde yatırımcılarla bir araya getirilmesi planlanmaktadır.

PwC Türkiye öncülüğünde gerçekleştirilen CFA Türkiye'nin projenize nasıl yardımcı olabileceği hakkında bilgi almak ve projenizin CFA kriterlerine uygun olup olmadığını görmek için lütfen buraya tıklayın ve başvurunuzu göndermek için lütfen buraya tıklayın. CFA Türkiye'ye uygun olduğunu ve programdan fayda sağlayacağını düşündüğünüz bir proje var ise, lütfen bu duyuruyu paylaşın.

 

Başvurular 7 Ağustos'ta kapanacak; ancak uygun bir projeniz varsa ve ilave dokümanları sonradan iletmek isterseniz başvuruda projenizin çevresel ve finansal profilini detaylı şekilde anlatıp, ilerleyen günlerde dokümanlarınızı iletebilirsiniz!

İletişim için ayca.s.sahin@pwc.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Websitemiz: https://www.pwc.com.tr/cfa-turkiye-tr
Başvuru linki: https://survey.alchemer.eu/s3/90470142/CFA-T-rkiye