Yatırımcı Toplantısı

GÜYAD olarak İspanya Ekonomi ve Ticaret Müsteşarlığı ve İspanya Yatırım Ajansı iş birliğiyle ve WindEurope Bilbao Yıllık Etkinliği kapsamında düzenlediğimiz özel 'Yatırımcı Toplantısı' 21 Mart'ta gerçekleştirildi.

 
GÜYAD olarak İspanya Ekonomi ve Ticaret Müsteşarlığı ve İspanya Yatırım Ajansı iş birliğiyle ve WindEurope Bilbao Yıllık Etkinliği kapsamında düzenlediğimiz özel 'Yatırımcı Toplantısı' 21 Mart'ta gerçekleştirildi. Türk enerji şirketlerinin en üst düzey yöneticileri, İspanya Ekonomi ve Ticaret Müsteşarlığı Temsilcisi Şayeste Ekinci, İspanya Rüzgar Enerjisi İşverenler Derneği Başkanı Juan Virgilio Marquez ve İspanya Yatırım Ajansı Yetkilisi Eduardo Vivo'nun katıldığı toplantıda, İspanya’da yatırım fırsatlarını araştıran Türk yatırımcılara bilgi aktarıldı.

Toplantıya üst düzey temsilcileriyle katılan şirketler ise şöyle: Polat Enerji, Aksa Enerji, Borusan EnBW, Entek, Artıbir Enerji, Rönesans Enerji, Kinesis Enerji, Balcıoğlu-Selçuk-Ardıyok-Keki Avukatlık Ortaklığı, HNS Enerji, Soyak Enerji, Gama Enerji, Genpa Enerji, İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) ve ABB Elektrik.