TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Sayın Ziya Altunyaldız ile Gerçekleştiren Görüşme
GÜYAD Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cem Özkök ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Mustafa Tırıs, 17.05.2017 Çarşamba günü saat 16.45’de TBMM Enerji Komisyonu Başkanı Sayın Ziya Altuntaş ile görüşme gerçekleştirdiler.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Alparslan Bayraktar ile Gerçekleştiren Görüşme
GÜYAD Yönetim Kurulu Başkanımız Cem Özkök ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Kürşat Tezkan, 11.05.2017 Perşembe günü saat 15.00’da Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Alparslan Bayraktar ile görüşme gerçekleştirdiler.

TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Sayın Cihan Pektaş ile Gerçekleştirilen Görüşme
GÜYAD Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cem Özkök, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Sayın Mustafa Tırıs ve Sayın Kürşat Tezkan, Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim Erden tarafından 18.05.2017 Perşembe günü saat 11.00’da TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Sayın Cihan Pektaş ile görüşme gerçekleştirildi.

ETKB YEGM Genel Müdürü Sayın Oğuz Can İle Gerçekleştirilen Görüşme
GÜYAD Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cem Özkök, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Sayın Mustafa Tırıs ve Sayın Kürşat Tezkan, Yönetim Kurulu Üyemiz İbrahim Erden tarafından 18.05.2017 Perşembe günü saat 14.00’da YEGM Genel Müdürü Sayın Oğuz Can ile de bir görüşme gerçekleştirildi.